Ostatni dom na Kameralnym osiedlu ‘’MIŁY ZAKATEK ’’   które tworzy  12  BUDYNKÓW  w zabudowie bliźniaczej z działkami około 400 m2 wraz z małą architekturą osiedlową którą zapewnia Inwestor.  Domy wyróżnia nowoczesna bryła budynków i komfortowy układ wnętrza, oraz ogrodzone działki z wraz z zadaszonymi wiatami na samochód oraz przestronnym wykostkowanym miejscem przed domem do parkowania samochodów dla gości. Droga wewnętrzna osiedlowa zapewniać będzie bezpośredni dojazd do kazdej posesji.

Osiedle zlokalizowane między Pępowem a Baninem. Jest to miejsce bardzo atrakcyjne pod względem otaczającej je natury i rozwijającej się infrastruktury.

Budynki całkowicie wykończone z zewnątrz z nowoczesną oraz minimalistyczną bryłą która zapewnia całkowite wykorzystanie powierzchni  również w środku  domu. Pięknie nasłonecznione ogrody z zachowaniem odstępu od sąsiada przy maksymalnym wykorzystaniu działki wyróżniają tą inwestycję spośród innych .Każdy dom posiada 5 niezależnych pokoi  – mamy do dyspozycji PARTER, PIĘTRO i  Strych. Domy w wykończeniem terenu na zewnątrz, wykostkowana część przed domem w przeznaczeniu miejsca   pod wiatę i dodatkowy samochód.

Każdy właściciel domu posiadać będzie DOM wraz  z działką do własnego użytku o pow. 400m2. Z Salonu z kominkiem  na część wypoczynkową, ogrodową można przejść przez duże  przeszklone wyjście prowadzące na TARAS naziemny o pow. 10m. Domy posiadają przestronny układ wnętrza z możliwością podwyższenia standardu wykończenia.

 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Na PARTRZE (pow. użytkowa 53,46m):  WIATROŁAP (3,35m)  prowadzi do dużego przestronnego SALONU połączonego z JADALNIĄ (w sumie razem 31,10m) posiadającą boczne dodatkowe przeszklenie; w narożniku domu od frontu budynku znajduje się ustawna KUCHNIA z dużym oknem (9,11m) otwarta na  pięknie przeszklony Salon z możliwością całkowitego zamknięcia. KORYTARZ (2,24m) z wejściem do ŁAZIENKi  z oknem (5,43m), pod schodami znajduje się  Schowek  (2m),

Na PIĘTRZE (pow. Użytkowa /całkowita  49,67m) do którego prowadzą SCHODY (4,79m) znajduje się  część sypialniana domu do której należy:  KORYTARZ (4,55m) z wejściem do czterech niezależnych POKOI (pow. użytkowa : 10,01; 10,01; 10,05, 10,28m) oraz ŁAZIENKI  z oknem (4,77m). Każdy pokój posiada duże okna bez skosów.

Układ pomieszczeń oraz duża ilość przeszkleń w budynku pozwalają maksymalnie doświetlić wszystkie strefy mieszkalne. Na początkowym etapie budowy można dokonać zmiany układu przyłączy łazienkowych lub ścianek działowych.

STANDARD WYKONANIA: Ściany nośne z betonu komórkowego 24 cm + 14 cm ocieplenia styropianem. Dach kryty dachówką betonowa Creaton. ocieplenie poddasza wełną mineralną gr 20 cm. Wszystkie instalacje w budynku: elektryczna, wodno, grzewcza (ogrzewanie gazowe, piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania). Okna PCV pięciokomorowe firmy WIKĘD. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe Firmy WIKĘD. Ściany wewnętrzne tynki gipsowe.

Dodatkowo inwestor w cenie nieruchomości dodaje rozprowadzone ogrzewanie podłogowe w całym budynku z wyprowadzeniem na termostaty, system alarmowy bez osprzętu, biały osprzęt – punktów elektrycznych, kontakty. Dla wymagających klientów istnieje możliwość celowania i malowania ścian  w każdym pomieszczeniu.

WYKOŃCZENIE  TERENU:Każdy dom posiada: ogrodzona działkę – ogrodzenie siatka panelowa na podmurówce, kostkę przed budynkiem na szerokość wejścia do domu oraz na tarasie, Z boku budynku  znajduje się wykostkowane miejsce z  zadaszoną wiatą na samochód. Dbałośc o najmniejsze detale sprawiają że domy nabierają eleganckiego charakteru.

LOKALIZACJA: Pępowo jest jedną z najchętniej zamieszkiwanych miejscowość graniczących z Gdańskiem. Umiejscowienie pozwala na łatwy dojadzd do Gdańska, Gdyni, a także całej Obwodnicy Trójmiasta. W tym miejscu rozwinęła się też sieć komunikacyjna, do miejscowości  dojeżdżają: autobusy ZTM, przewozy lokalne GRYF a także Pomorska Kolej Metropolitarna. Miejsce wciąż się rozwija. Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi ze względu na nowoczesną szkołę, zaplecze handlowo-usługowe a także otaczające lasy i przyrodę 

Jest to doskonała lokalizacja zwłaszcza dla osób, które pracują w pobliżu Centrum, ale dala od zgiełku miasta. Budynek w stanie deweloperskim, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych i terenów niezurbanizowanych.

‘’Miły Zakątek’’ to miejsce gdzie można odpocząć i zrelaksować się po dniu ciężkiej pracy

Inwestycja Idealny dla osób szukających przestrzeni i spokoju. Oprócz nowoczesnego projektu i funkcjonalengo układu pomieszczeń przyszli kupujący będą mogli cieszyć się własnym miejscem postojowym i możliwością aranżacji przynależnego ogrodu.

Dodatkowym atutem okolicy jest planowany bezposredni przejazd  z inwestycji do Banina.

Posiadamy w ofercie ostatni dom na osiedlu z ładnie naświetloną działką.

Zachęcam do prezentecji i kontaktu z biurem.Ogólne warunki
Rynek: Pierwotny
Cena: 580 000 PLN
Pow. całkowita: 103.13 m²
Cena za m²: 5 624 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Bezpieczeństwo
Standard
Balkon: Taras 10.00 m²
Internet: ---
Piwnica: ---
Gaz: W budynku
Kanalizacja: Brak
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Liczba łazienek: 2
Parking/Garaż
Garaż: Brak garażu

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty