Nasze biuro współpracuje z Agentem Ubezpieczeniowo – Finansowym świadczącym kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń m.in. ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia losowe, od odpowiedzialności cywilnej czy ubezpieczenia na życie. Ubezpieczając  mieszkania lub dom zabezpieczysz nieruchomość od ponad 20 ryzyk., a dzięki profesjonalnemu doradztwu spełnisz oczekwiania Banku wymagane przy kredytach. W sytuacji losowej odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia może miec priorytetowe znaczenie w życiu kazdego z nas.

Polisy na życie zapewniają ochronę finansową, dodawane do kredytów umożliwiają spłatę zobowiązań w razie wypadku ubezpieczonego, poważnego zachorowania lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczenie powinno zapewnić ochronę na wysoką sumę lecz za niską składkę, którą można spłacać w dogodnych dla klienta ratach.

Agent bezinteresownie doradzi jakie ubezpieczenie jest dla Ciebie najwazniejsze w danym momencie. Jedynym warunkiem rozpoczęcia ochrony jest spotkanie z Agentem i zawarcie stosownej umowy.