Działki idealne pod  Inwestycje lub do indywidualnej budowy domu jednorodzinnego. Działka ROLNA + DZIAŁKA LEŚNA ( 6 888 m2 rolna + 8 080 m2 leśna) z dużym potencjałem,  obecnie właściciel zaczął procedury podziałowe, dzięki którym powstaną niezależne  działki około 1000 m2. Na chwilę obecną właściciel wystąpił o   warunki zabudowy. Wydzielone zostanie około 52 działek z drogami wewnętrznymi. Działki  przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub rekreacyjną.  Działka ma kształt prostokąta, istnieje możliwość połączenia działek. Działka z jednej strony przylega do drogi gminnej , gdzie zapewniony zostanie wjazd i zjazd.

Działka posiada IV I V kategorię gruntu rolnego zgodnie z którą po otrzymaniu pozwolenia na budowę staje się działką budowlaną.

CHARAKTER ZABUDOWY: zgodnie z warunkami zabudowy wydanymi na sąsiednie domy - procent pokrycia działki zabudową - ok 20 %. , dopuszczalna wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji, max. 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy, zabudowa 6 m  od drogi.

UZBROJENIE:  prąd znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce, natomiast gazu brak w całej Gminie, tak więc osoba budująca dom będzie musiała założyć np. piec na ekogroszek  , budować studnie wodną, i szambo.

LOKALIZACJA:  dojazd  bezpośredni z drogi gminnej, działka lzy na płaskim, dobrze naświetlonym terenie , do której z jednej strony przylega las. Do centrum Karsina jest 1,5 km , W miejscowości Karsin znajduje się szkoła podstawowa/gimnazjum, , przedszkole, kościół, poczta, sklepy spożywcze. Do centrum Wiela który jest miejscowością rekreacyjną ze względu na jezioro jest ok 1 km, tam znajdują się domy letniskowe i nowa zabudowa jednorodzinna. To Doskonałe  miejsce do odpoczynku zarówno dla ludzi z Gdańska jak i Kościerzyny szukających przestrzeni, lasu, jeziora a także możliwości szybkiego dojazdu do Trójmiasta.

KOMUNIKACJA: Przez miejscowość przejeżdża linie autobusowe a w sezonie letnim pociąg,  co ułatwia sprawny dojazd do Gdańska, Kartuz lub Kościerzyny. Jeżdżą specjalne  autobusy prywatne zawożące dzieci do szkoły,  przystanek 150 m2 od działek. Prawdopodobnie w niedługim czasie zacznie funkcjonować linia autobusu czerwonego w stronę Kościerzyny. 

ODLEGŁOŚCI: Łatwy i szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta ( ok. 26 min. samochodem ), do drogi łączącej Karsin z Gdańskiem ok. 18 km,  Z tego miejsca prowadzi bezpośrednio asfaltowa ścieżka rowerowa do Karsina i Wiela. Lotnisko w Borsku jest około 12 km, jezioro Wdzydze około 10km, do jeziora w Wielu 8 minut na rowerze. Rozpoczęła się  budowa drogi Kartuskiej i Obwodnicy Metropolitalnej które to ułatwią przemieszczanie się w stronę Kościerzyny. Zatem dojazd do obwodnicy i Trójmiasta będzie błyskawiczny.

OKOLICA : nowe domki jednorodzinne, w okolicy  las i jezioro  -  brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego , dla działki wydane zostaną warunki zabudowy zgodnie z którymi można będzie sprzedawać działki jako budowlane lub rekreacyjne.

SERDECZNIE  ZAPRASZAM NA OGLADANIE!!!

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

 


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 2 899 988 PLN
Pow. całkowita: 68880.00 m²
Cena za m²: 42 PLN
Standard działki
Prąd: Na działce
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Szambo: Tak
Woda: Brak
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty