NOWE:  Polecamy Państwu przepięknie położoną inwestycjedomów w zabudowie bliźniaczej, w pobliżucentrum Gdańska w bliskim sąsiedztwie lokalizacji Banina.  Domy projektu firmy ARCHON ,,Dom w Klematisach 9B'' wykończone w standardzie deweloperskim: Drzwi wejściowe wzmocnione, brama garażowa segmentowa - ocieplana, dach okonstrukcji drewnianej kryty dachówką betonową firmy EURONIT, wykończenia ścian - tynki cementowo wapienne, ogrodzenie terenu, od frontu słupki do zamontowania bramy wraz z brama, instalacja wody ciepłej igrzewcza z dwu-funkcyjnym z zasobnikiem firmy Viessman, instalacja kominkowa przygotowana do kominka. W cenie domu naparterze znajduje się ogrzewanie podłogowe   a a na piętrze tylko w łazience,pozostałe pokoje posiadają grzejniki  z zaworami termostatycznymi firmy Viessman, okna połaciowe FAKRO, parapety wewnetrzne- jasny konglomerat, balkon z balustradą stalową.

Doświetlenie ogrodu: POŁUDNIOWY - ZACHÓD - najlepsza bardzo słoneczna strona.
Dom całkowicie wykończony z zewnatrz:  teren wyrównany, ogrodzenie z trzech stron.  Każda połówka posiada własne niezależne wejście.

Prawa połówka domu doświetlona WSCH-ZACH, na PARTERZE (o pow. 70,4m2) znajduje się: WIATROŁAP 2,1 m2; HOL 5,0m2; ŁAZIENKA 6,1m2; KUCHNIA 7,4m2; PRZEDPOKÓJ 4,0m2; SCHODY 4,8m2; SALON 25,0m2 z wyjsciem na ogród doswietlony od POŁ-WSCH i GARAŻ 16,0m2. W części PODDASZOWEJ (o pow. użytkowej 56,8m2) znajduja się: cztery POKOJE: 12,4m2; 12,2m2; 11,3m2; 10,6m2 i ŁAZIENKA 5,6m2. 

Domy posiadają nowoczesną elewację, przestronny układ pomieszczeń, wysokistandard wykończenia. W okolicy inwestycji znajdują się przepiękne terenyzielone. Ofertaskierowana do ludzi ceniących sobie spokój ale nie rezygnujacych z życia w mieście.Inwestycja odbiór styczeń 2021 r

            Niniejsze zdjęcie domu jest tylko pokazowe z wcześniejszej realizacji dewelopera.
Ogólne warunki
Rynek: Pierwotny
Cena: 750 000 PLN
Pow. całkowita: 130.00 m²
Cena za m²: 5 769 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Deweloperski
Bezpieczeństwo
Drzwi antywłamaniowe: Tak
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Balkon
Internet: Tak
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: Brak
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Przypisany do lokalu
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty