Jesli ktoś pragnie mieszkać blisko Gdańska w pięknym miejscu z duzą działką to ta oferta sprzedazy spełni te wymagania. NOWOCZESNY ostatni  dom w zabudowie bliżniaczej w stanie deweloperskim  , położony w bardzo malowniczym miejscu, z widokiem na zieleń i okoliczne domy jednorodzinne. Powierzchnia całkowita domu to 140,92m2 – garażem , powierzchnia działki  540 m2 ogrodzona z trzech stron z duzym odstepem od sąsiadów. Doskonale nasiwtlony budynek od strony POŁ-ZACH. .Do budowany na osiedlu z innymi domami tego typu  -  Domy projektu firmy ARCHON ,,Dom w Klematisach 12B'' wykończone w wyższym standardzie deweloperskim. Projekt ten jest bardzo przestronny ze względu na duzy salon : Drzwi wejściowe wzmocnione, brama garażowa segmentowa - ocieplana, dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką betonową firmy EURONIT, wykończenia ścian - tynki gipsowe, ogrodzenie terenu,  instalacja grzewcza : piec z jedno-funkcyjnym z zasobnikiem firmy Viessman, instalacja kominkowa przygotowana do kominka. W cenie domu na parterze i na piętrze znajduje się ogrzewanie podłogowe z regulacją ciepła w kazdy pomieszczeniu typu termostaty, okna połaciowe FAKRO, parapety wewnetrzne- jany konglomerat, okna 3 szybowe pięciokomorowe, drzwi zewnetrzne wzmocnione, kostka na podjeżdzie i tarasie. Dom całkowicie wykończony z zewnatrz,  teren wyrównany.  Każda połówka posiada własne niezależne wejście.
Na sprzedaż prawa połówka domu: ogród  doświetlona  od POŁ-ZACH ( do końca dnia słońce), a wejscie do domu doświetlone od Wschodu - na PARTERZE (o pow. 72,75m2) znajduje się: WIATROŁAP (2,36 m2); HOL (3,61m2); ŁAZIENKA (5,89m2); KUCHNIA (5,62m2); PRZEDPOKÓJ (3,55m2); SCHODY (4,68m2); SALON (30,80m2),  z wyjsciem na ogród doswietlony od POŁ-WSCH i GARAŻ  (16,24m2). W części PODDASZOWEJ (o pow. użytkowej 62,76m2) o pow. całkowitej 67,51m2 znajduja się: cztery POKOJE (13,95m2; 13,14m2; 15,61m2; 15,30m2) i przestronna ŁAZIENKA z oknem(5,26m2).  Domy posiadają nowoczesną elewację, przestronny układ pomieszczeń, wysoki standard wykończenia. W okolicy inwestycji znajdują się przepiękne tereny zielone należące do Parku Krajobrazowego. Oferta skierowana do ludzi ceniących sobie spokój ale nie rezygnujacych z życia w mieście. Inwestycja w trakcie realizacji, odbiór koniec sierpnia 2020r
Niniejsze zdjęcie domu jest tylko pokazowe.

Zakup domu od DEWELOPERA czyli bez dodatkowych kosztów związanych z podatkiem PCC, przygotowany prospekt i umowa deweloperska.
Ogólne warunki
Rynek: Pierwotny
Cena: 510 000 PLN
Pow. całkowita: 140.92 m²
Cena za m²: 3 619 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Deweloperski
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Brak
Internet: ---
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: Brak
Woda: W budynku
Pomieszczenia
Parking/Garaż
Parking: Przypisany do lokalu
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty