4 ATRAKCYJNE DZIAŁKI !!! o powierzchniach ok. od 1002 m2 w pięknej miejscowości Niestępowo na drodze do Przyjaźni.  

Działki   przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, posiadać będą  warunki zabudowy. Działka ma kształt prostokąta, istnieje mozliwość połączenia działek.

CHARAKTER ZABUDOWY: zgodnie z warunkami zabudowy - procent pokrycia działki zabudową - 20 %. , dopuszczalna wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji, max. 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy, zabudowa 6 m  od drogi.

UZBROJENIE:  gaz i prąd znajdowć  się będą w drodze przy działce, brak kanalizacji.

LOKALIZACJA:  dojazd  ok. 200m drogą utwardzoną od drogi asfaltowej (Przyjaźń - Kolbudy), możliwy wjazd do dwóch działek z drogi asfaltowej, działki znajdują się na płaskim dobrze naświetlonym terenie. W miejscowości Niestępowo znajduje się szkoła podstawowa, nowy plac zabaw dla dzieci, przedszkole, kościół, poczta, sklepy spożywcze.

Doskonałe  miejsce do zamieszkania dla ludzi zarówno z Gdańka jak i Żukowa szukajacych przestrzeni, lasu, jeziora a taże możliwości szybkiego dojazdu do Gdańska.

KOMUNIKACJA: Przez miejscowość przejeżdża linia autobusowa 174 w stronę Gdańska  budowana jest również kolej metropolitalna której przystanek zaprojektowano i realizowany jest 500 m2 od działek . Jeżdżą specjalne  autobusy zawożące dzieci do szkoły przystanek 300 m2 od działek. Prawdopodobnie w niedługim czasie zacznie funkcjonować linia autobusu czerwonego w stronę Gdańska Wrzeszcza.

ODLEGŁOŚCI: Łatwy i szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta ( ok. 6 min. samochodem ), do drogi łączącej Żukowo z Gdańskiem ok. 1,5km,  do Żukowa ( ok. 4km), do Banina ok. 2km. szkoła ok. 1,5km, w bezpośredniej bliskości sklep + przystanek autobusowy. Już rozopczęła się budowa drogi Kartuskiej i Obwodnicy Metropolitalnej które to będą przechodzić w odległości obok Przyjażni w stronę Glincza. Zatem dojazd do obwodnicy i Gdańska bedzie błyskawiczny.

OKOLICA : nowe domki jednorodzinne, w okolicy  las   -  brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (w niedługim czasie bedzie tworzony), dla działki wydane warunki zabudowy zgodnie z którymi położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności.

SERDECZNIE  ZAPRASZAM NA OGLADANIE!!!

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

 

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 220 000 PLN
Pow. całkowita: 1002.00 m²
Cena za m²: 220 PLN
Standard działki
Prąd: W drodze
Gaz: W drodze
Kanalizacja: Brak
Szambo: Tak
Woda: W drodze
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty