DOM OD INWESTORA bez podatku PCC. posiadam na sprzedaż dwie połówki bliźniaka z działkami  550 m2 naświetlonymi od południowego - zachodu. Polecamy Państwu przepięknie położony  dom w zabudowie bliźniaczej, z widokiem na panoramę okolic Gdańska w Lniskach .  wykończone w wyższym standardzie deweloperskim: Drzwi wejściowe wzmocnione, brama garażowa segmentowa - ocieplana, dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką betonową , wykończenia ścian - tynki gipsowe, gładzone, ogrodzenie terenu z trzech stron instalacja wody ciepłej i grzewcza z dwu-funkcyjnym , instalacja kominkowa przygotowana do kominka, okna trzyszybowe, sześciokomorowe .  W cenie domu na parterze i piętrze znajduje się ogrzewanie podłogowe okna połaciowe drewniane VELUX. Dom całkowicie wykończony z zewnątrz, z  kostką przed garażem i frontowego ogrodzenia, opaska z kostki dookoła domu, tarasy z kostki,  teren wyrównany.  Każda połówka posiada własne niezależne wejście.

Prawa połówka domu , na PARTERZE (o pow. 70,4m2) znajduje się: WIATROŁAP 2,1 m2; HOL 5,0m2; ŁAZIENKA 6,1m2; jasna KUCHNIA 7,4m2; PRZEDPOKÓJ 4,0m2; SCHODY 4,8m2; SALON 25,0m2 z wyjściem na ogród doświetlony od POŁ-WSCH i GARAŻ 16,0m2. W części PODDASZOWEJ (o pow. użytkowej 56,8m2) znajdują się: cztery POKOJE: 12,4m2; 12,2m2 - Z WYJŚCIEM NA BALKON; 11,3m2; 10,6m2 i ŁAZIENKA 5,6m2.  STRYCH ( wyłaz z chodami drewnianymi wyciąganymi) ocieplenie po podłodze bez płyt. Domy posiadają nowoczesną elewację, przestronny układ pomieszczeń, wysoki standard wykończenia. W okolicy inwestycji znajdują się przepiękne tereny zielone należące do Parku Krajobrazowego, sady owocowe, stawy. Oferta skierowana do ludzi ceniących sobie spokój ale nie rezygnujących z życia w mieście. 

    

            LNISKA to obecnie bardzo dobrze skomunikowane miejsce z obwodnicą. Kupując dom w tej lokalizacji nie staniesz w korku, szybki dojazd do Gdańska zapewnia wjazd

            na obwodnice dzięki otwartemu odcinkowi obwodnicy Żukowa. Kierowcy mogą wjechać na trasę oraz na Obwodnicę Metropolii Trójmiejskiej z ronda w Lniskach, trasa

            pozwala ominąć centrum Żukowa.

            Dom gotowy do odbioru !


Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 950 000 PLN
Pow. całkowita: 160.00 m²
Cena za m²: 5 938 PLN
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Opis budynku
Stan budynku: Deweloperski
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Balkon: Brak
Internet: Tak
Umeblowane: Nie
Piwnica: Nie
Gaz: W budynku
Kanalizacja: W budynku
Pomieszczenia
Liczba łazienek: 2
Liczba WC: 1
Parking/Garaż
Parking: Przypisany do lokalu
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty